Flow Motion Studio Paulina Wojciechowska

Premium Sport

Uprawiasz sport, biegasz maratony, jesteś triatlonista, walczysz, pływasz, uprawiasz calistenicę, cross fit, jednak na co dzień siedzisz w pracy przy komputerze, jeździsz samochodem, lub pracujesz jednostronnie. Borykasz się z kontuzjami kolan, bólami kręgosłupa, barków, co uniemożliwia ci osiągnięcie wymarzonego celu, lub po prostu wymarzone życie bez bólu?  Czy wiesz, że siedzący tryb życia obecnie nazywany jest choroba 21 wieku?

Pokażemy ci jak wzmocnić Swoje mięśnie głębokie (CORE STABILITY) , które odgrywają kluczową rolę w zabezpieczeniu Cię przed urazami. Treningi te opierają się na   połączeniu precyzji techniki Pilates, dokładności treningu funkcjonalnego, oraz treningu taśm anatomicznych. To pozwoli nam skutecznie i świadomie popracować, nad wyłączeniem Twoich bólów, wyuczeniem ciebie jak sobie z nim radzić, by nie powracały, oraz co zrobić jak powrócą. Dzięki temu będziemy się coraz bardziej przybliżać do Twojego  wymarzonego celu sportowego.

Ponadto niezbędny w całym procesie jest odpowiedni monitoring, wiedza na temat  holistycznego spojrzenia  na ciało, oraz  współpraca kilku  specjalistów, (dietetyk, fizjoterapeuta, couch sportowy, masażysta). Bo tylko razem dokonamy Twojej Transformacji Premium Sport.

Cena, okres obowiązywania, ilość treningów i porad dopasowana jest indywidualnie do potrzeb i celów jakie klient chce osiągnąć

Zadzwoń porozmawiamy

Powrót