Flow Motion Studio Paulina Wojciechowska

Ćwiczenia w ciąży Bydgoszcz

Pakiet dla kobiet w ciąży, a także dla tych które się do niej przygotowują, oraz kobiet które bezskutecznie próbują zajść w ciążę.

Ciąża to wyjątkowy stan dla  Twojego ciała, umysłu i duszy. Poród to ruch, a wysiłek porodowy porównywalny jest do przebiegnięcia maratonu, dlatego warto przez te 9 miesięcy przygotować się do niego. Moja praca z Tobą będzie polegała przede wszystkim na  bardzo dokładnym  przeanalizowaniu Twoich potrzeb i ukierunkowanie treningu tylko na nie. Podczas zajęć zwrócę szczególną  uwagę na fizjologiczne dolegliwościami ciążowe, którym będziemy przeciwdziałać.  Koniec z bólom kręgosłupa i karku, obrzękami stóp, rozstępami, nietrzymaniem moczu, słabościami, zgagą, niestrawnością, obniżeniem narządów rodnych, osłabieniem.

Dzięki  Premiuim Medical Pregnancy dowiesz się jak urodzić,w  jaki sposób  zachować się na sali porodowej, co zrobić by  poradzić sobie z bolesnymi skurczami, jak pracować by znacznie skrócić fazy i okresy porodu.  Zajęcia te wzbogacone są o elementy fizjoterapii, oraz poradnik Pilatesowej Mamy wraz z dodatkowymi ćwiczeniami indywidualnie dopasowanymi do potrzeb kobiety ciężarnej.
Zostaniesz otoczona opieką Duli, fizjoterapeutki uroginekologicznej , masażystki, terapeutki.
Sprawimy, że ciąża będzie najpiękniejszym okresem w Twoim życiu, a poród niezwykłym doświadczeniem ciała i duszy.

Cena, okres obowiązywania, ilość treningów i innych porad dopasowane jest indywidualnie do potrzeb i celów jakie kobieta chce osiągnąć.

Zadzwoń 517 08 08 87  porozmawiamy

Bydgoszcz, ul. Sułkowskiego 17

Powrót