Flow Motion Studio Paulina Wojciechowska

Transformacje Premium

Czy marzy Ci się posiadanie pięknego zdrowego ciała? Życie  pełne witalności, energii, siły do działania, pasji i piękna ?

Uprawiasz sport, ale poprzez codzienna pracę siedzącą,  zmagasz się z kontuzjami, co nie pozwala ci na osiągnięcie wymarzonego celu?

A może jesteś ciężarną i chciała byś zostać otoczona wyjątkową opieką? Zdajesz sobie sprawę, że poprzez  odpowiednie przygotowanie się do porodu, pomożesz Swojemu dziecku przyjść na świat, złagodzisz bolesne skurcze,

To wszystko jest możliwe. Dzięki wspólnej pracy  specjalistów z dziedziny dietetyki, fizjoterapii, medycyny, treningu, kosmetologii estetycznej, couchingu.

Połączenie naszej wiedzy, odpowiedni mentoring i monitor efektu to nasz przepis na  przywrócenie zdrowia do Twojego życia, pomożemy osiągnąć Ci Twój wymarzony cel sportowy, przywrócimy idealna sylwetkę, oraz przygotujemy do porodu. Razem dokonamy Twojej Transformacji Premium. 

Cenimy sobie profesjonalizm, oferujemy  pełne zaangażowanie w proces Twojej przemiany oraz  indywidualne podejście dla każdego z osobna. By to było możliwe i wykonalne w 100 % jesteśmy w stanie przyjąć określona ilość osób -  raz na 3 miesiące 10 osób na wszystkie Transformacje Premium 

Powrót