Flow Motion Studio Paulina Wojciechowska

O nas

Flow Motion Studio Pilates i Trening funkcjonalny  stworzyłam z dla wszystkich osób , które cenią sobie komfort, profesjonalizm, jakoś ruchu i mają już  dość zatłoczonych klubów fitness. Uprawiamy ruch prozdrowotny :) , zajęcia prowadzone są w niewielkich grupach do 12 osób. Na zajęcia obowiązują zapisy - dzięki czemu treningi są precyzyjne, dokładne, bezpieczne, a przed wszystkim dostosowane do Twoich możliwości i potrzeb.

Wszystkie trenerki w studio kierują sie tymi samymi   zasadami ruchu:  Precyzja, kontrola, płynność, dokładność, odpowiednia pozycja i forma każdego ćwiczenia, to wszystko po to byś ze nami szybciej osiągnął/-ęła Swój cel.

Jesteśmy  na bieżąco ze wszystkimi najnowszymi badaniami naukowymi z dziedziny:  ruchu, fizjoterapii, medycyny,  dietetyki, kosmetologii, suplementacji, zdrowia.

Moją największa życiową pasją jest pomoc potrzebującym poprzez  zdrowy ruch. Treningi w studio to nie tylko doskonałe wykorzystanie wiedzy, umiejętności i  profesjonalizmu, ale także  dobra zabawa dużo endorfin,  poprawa nastroju, zmniejszenie uczucia stresu, siła i energia na cały dzień.

Z nami zdobędziesz świadomość  Swojego ciała, która pozwoli ci zabezpieczyć się przed urazami, pozbyć się bólu , wzmocnić, uelastycznić i wyrzeźbić ciało, przygotować do nadchodzącego sezonu,oraz przybliżyć do zamierzonego treningowego celu. 

Nauczę Cię  jak poruszać Swoim Ciałem wykonując codzienne czynności, by nie powodować  przy tym kontuzji czy urazów. Zdobędziesz funkcjonalną świadomość ciała, dzięki której każdy, Twój ruch będzie wykonany prawidłowo,a to oznacza, że nauczysz się jak ćwiczyć chodząc, dodam do Twojego życia energii i witalności. Popracuję na Twoimi wadami postawy, bólami, pomoge Ci schudnąć. A jeżeli jesteś w ciąży to przygotuje Twoje ciało do aktywnego porodu oraz pokażę Twojemu partnerowi jak ma Tobie pomóc w czasie porodu.

Zapraszam

Powrót