Flow Motion Studio Paulina Wojciechowska

Kadra

Paulina Wojciechowska

Jestem pomysłodawczynią i założycielką Flow Motion Studio Pilates i Trening Funkcjonalny oraz Flow Studio zdrowia i urody. Na co dzień spełniam się jako szczęśliwą żona i mama 2 chłopców. Przez 7 lat pracowałam w Szpitalu Wojskowym na oddziale kardiologii w pracowni hemodynamiki.Tam  zdobywałam wiedzę medyczną pomocną w wielu schorzeniach układu ruchu, którą doskonale wykorzystuję na zajęciach. Ukończyłam Uniwersytet Technologiczna Przyrodniczy w Bydgoszczy, oraz Medyczne Studium Zawodowe w Poznaniu.

Od dzieciństwa związałam się ruchem, najpierw lekkoatletyka i joga, potem fitness. Od zawsze  poszukiwałam tego najlepszego ruchu, najzdrowszego, najbardziej budującego i potrzebnego ciału, te poszukiwania doprowadziły mnie do pilates i treningu funkcjonalnego.

Jestem certyfikowaną nauczycielką Londyńskiej szkoły Pilates, ukończyłam m.in. Medical Pregnancy Treninig, członkini European Register of Exercise Professionals -  organizacja zrzeszająca najlepszych trenerów w Europie. W Swoich treningach wykorzystuję wiedzę z zakresu medycyny, fizyki,  fizjoterapii, biomechaniki ruchu  zdobywaną  na  międzynarodowych szkoleniach i  warsztatach oraz pracą z fizjoterapeutami, oseopatami, lekarzami. Moim największym zainteresowaniem w  ruchu jest otaczająca nasze ciało powięź i w tym kierunku poszerzam Swoją wiedzę anatomiczną.  

Pomogę Tobie doprowadzić tarczyce do zdrowia . Sama od 3 lat zmagam się z chorobą autoimmunologiczną, która wkradła się do mojego życia i wywróciła je do góry nogami. W ciągu tych 3 lat skutecznie udało mi się stłamsić Hashimoto w zarodku, dzięki czemu żyje bez objawów,  mam mnustwo energii i wigoru  do dziania :) . Doświadczeniem i wiedzą zdobyta na mojej drodze do zdrowia, oraz w pracy w szpitalu podzielę się z Wami, dzięki czemu razem skutecznie przejdziecie ten trudny okres, Twojej Transformacji do zdrowia.

Nauczę Cię  jak poruszać Swoim Ciałem wykonując codzienne czynności, by nie powodować  przy tym kontuzji czy urazów. Zdobędziesz funkcjonalną świadomość ciała, dzięki której każdy, Twój ruch będzie wykonany prawidłowo, a to oznacza, że nauczysz się jak ćwiczyć chodząc, dodam do Twojego życia energii i witalności. Popracuję nad Twoimi wadami postawy, bólami, pomogę Ci schudnąć. A jeżeli jesteś w ciąży to przygotuje Twoje ciało do aktywnego porodu, pomogę Ci wrócić bezpiecznie do formy po porodzie.


Moją pasja jest praca z kobietą w ciąży według idei, że poród to ruch. Przygotowuję kobiety do świadomego i aktywnego porodu. W studio w wyjątkowy sposób dbamy o każdą z was, możecie zażywać tutaj cudownych masaży prenatalnych, fizjoterapeutki uroginekologicznej, drenażu limfatycznego oraz kinesiotapingu, to wszystko po to byś mogła doświadczyć, jakim cudownym stanem jest ciążą.
Prowadzę treningi dla sportowców miedzy innymi piłkarzy klubu sportowego Zawisza Bydgoszcz - pracuję nad ich elastycznością, gibkością, świadomością ciała, pomagam w rehabilitacji kontuzji, oraz zabezpieczam ich przed nią.

Powrót